preloader
Scroll to top
en lv

Vīna karte

Lejupielādēt vīna karti >>

Vīna karti ir sastādījis restorāna Vincents vadītājs un vīnzinis Raimonds Tomsons kopā ar jauno un talantīgo vīnziņu komandu – Robertu Brencēnu un Lindu Karpenko.
Kartē ir iekļauti vīni gan no klasiskajiem Eiropas vīna reģioniem, kas veidoti ieturot vēsturiskās tradīcijas vairākās paaudzēs, gan mūsdienīgi alternatīvie vīni, kas pārstāv jaunus un aizraujošus vīna reģionus, piekopjot bioloģisko vīnkopību.
Uzskatām, ka tieši šie vīni lieliski papildina un izceļ šefpavāra Oskara Sprukta izmantotos svaigos, unikālos un augstākās kvalitātes produktus.
Patiesi izcilas vīna kartes var atpazīt ne tikai pēc to izmēriem, bet arī pēc to satura un filosofijas, kas veidotas vīnziņu komandas un šefpavāra kopējā sadarbībā.

Ceļojot pa dažādiem vīna reģioniem, esam ieguvuši pieredzi, emocijas un aizraujošus vīna stāstus, ar kuriem vēlamies dalīties tieši ar jums!

“Vīns ir viena no civilizētākajām lietām pasaulē un viena no dabiskākajām lietām pasaulē, kas ir novesta līdz vislielākajai pilnībai, un tā sniedz lielāku baudījumu un novērtējumu nekā, iespējams, jebkura cita tīri jutekliska lieta.”

– Ernests Hemingvejs

Kokteiļi un citi dzērieni

Lejupielādēt dzērienu karti >>

Vincents Cocktail Lounge ir nevainojama vieta gan vakariņu sākumam, gan noslēgumam.
Izvēlieties savu iecienītāko kokteili vai citu dzērienu un izbaudiet mūsu bārmeņa Mārtiņa Silgaiļa viesmīlību un meistarību.

Aicinām rezervēt galdiņu un novērtēt Vincents Cocktail Lounge nepiespiesto atmosfēru arī ikdienā!