preloader
Scroll to top
en lv

Sākot no š.g. 1.jūlija, Raimonds Tomsons ir pārņēmis restorāna Vincents vadītāja lomu pēc šefpavāra Mārtiņa Rītiņa 23 gadu ilgās darbības un viņa  aiziešanas pensijā. Raimonds savu karjeru restorānā Vincents ir sācis 1999.gadā kā viesmīļa palīgs un ar savu profesionālo mērķu nospraušanu ir sasniedzis augstāko līmeni vīnzinības mākslā ne tikai Latvijā un Eiropā, bet arī visā pasaulē. Viņa šarms, oriģinalitāte un neviltota uzmanība detaļām ir restorānu viesu atzīts fakts par augstāko meistarības prasmi ne tikai someljē tēlā, bet arī komandas līdera tēlā. Šī brīža galvenais mērķis ir attīstīt jau esošo un topošo restorāna konceptu.

Vai restorānu Vincents sagaida pārmaiņas?

Jā, bet ar jaunu pievienotu vērtību. Restorānam piemitīs vēl dziļāka rakstura ieskats vīna kultūrā un zināšanās par to. Restorāna vīna karte būs ar savu personīgo stilu, raksturu un filozofiju.  Viesiem būs iespēja iepazīties ne tikai ar iztēles bagātu ēdienkarti kopā ar patiesu viesmīlību,  bet arī atklāt plašu vīna klāstu, iedziļinoties tajā ar personalizētu apkalpošanu. Restorāna Vincents viesiem tiks piedāvāta arī iespēja vispirms izvēlēties vīnu, savukārt mūsu vīnziņi ieteiks un mūsu šefpavārs pagatavos šim vīnam pieskaņotu ēdienu!

Vai tiek gaidīti interesanti vīna un gardēžu vakari ?

Rīkosim vīna vakariņas, kurās tiks uzaicināti slaveni vīndari no Eiropas un visas pasaules. Mūsu mērķis ir būt par gastronomiskās gaumes centru, kur top jaunākie ierosmes pilni ēdieni līdz ar mākslas eleganci uz Jūsu šķīvja.

Raimonds Tomsons uzsver, ka:

 “Neparasts ēdiens un vīns patiešām nopelna un pieprasa, lai tam atbilstu neparasts pavadījums it visā! Es parūpēšos par to, lai viesu pieredze Vincents restorānā atspoguļotu laiku, piepūles un mīlestību pret to visu, ko ir ieguldījusi mana komanda.” *

 

*Lasiet jaunāko augusta mēneša  žurnālu “Klubs”, kurā būs atrodama plašāka  intervija ar Raimondu Tomsonu